Nawilżaj lub schładzaj

Reaguje na wilgotność względną lub temperaturę.

Bezpieczny dla Legionelli

Dzięki opatentowanemu filtrowi przeciwko Legionelli LegioSafe gwarantuje ochronę przed bakteriami Legionelli

Automatyczne działanie

Podłączony do źródła wody i energii elektrycznej. Sterowany za pomocą bezprzewodowego panelu sterowania lub podłączony do automatyki domowej

Samodzielnie ze skrzynką wentylatora

Niezależny system do zapewnienia optymalnego klimatu w pomieszczeniach

HomEvap Direct nawilżacz adiabatyczny i chłodnica

Najbardziej energooszczędna forma nawilżania i chłodzenia, łatwa w utrzymaniu i o niskich kosztach eksploatacji.

W metodzie tej wykorzystuje się tzw. „mokre matryce”, które umieszcza się w strumieniu powietrza, co powoduje odparowanie, a powietrze zostaje schładzane i nawilżane.

Cichy, wbudowany moduł wentylatora umożliwia chłodzenie lub nawilżanie poprzez rozprowadzanie powietrza bezpośrednio przez nawiewniki po domu lub biurze. Higrostat mierzy wilgotność i temperaturę w pomieszczeniu. Jeśli zmierzona wartość jest niższa od wartości żądanej, higrostat włącza lub wyłącza HomEvap, aż do osiągnięcia żądanej wartości. Instalacja poprawia jakość powietrza w dowolnej przestrzeni.

Bezpłatne porady szyte na miarę

Podnosi komfort w pomieszczeniach

Jeśli odczuwasz pieczenie oczu, suchość w nosie lub gardle , zimne dłonie a Twoje drewniane podłogi skrzypią zimą to oznacza że powietrze w domu jest zbyt suche. Nie jest to przyjemne a odczucie komfortu jest niskie.
Wilgotność względna i temperatura mają na siebie duży wpływ. Im bardziej suche powietrze, tym chłodniej może być odczuwalne, ponieważ skóra wysycha. Jeśli wilgotność względna będzie na odpowiednim poziomie (40%-60%), poczujesz się bardziej komfortowo, a termostat można ustawić niżej.

Zdrowy klimat w pomieszczeniu

Inwestycja w nawilżacz HomEvap to zawsze dobry wybór. Suche powietrze może powodować bóle głowy, suchą, swędzącą skórę, ból i suchość w gardle oraz piekące i zmęczone oczy. Ponadto rozwój wirusów przenoszonych drogą powietrzną, takich jak grypa, jest większy w pomieszczeniach o suchym powietrzu (poniżej 40%). HomEvap poprawia jakość powietrza, którym oddychamy oraz zapobiega przeziębieniom i infekcjom. Inwestując w nawilżacz adiabatyczny, poprawiasz jakość powietrza w swoim domu oraz zwiększasz komfort mieszkańców.

Automatyczne działanie

HomEvap Direct jest standardowo sterowany za pomocą bezprzewodowego panelu sterowania, ale można go również podłączyć do systemu automatyki domowej lub innego. Zapewnia to automatyczną pracę systemu. Nie musisz się tym martwić. Urządzenie włącza się i wyłącza w zależności od zapotrzebowania na wilgoć lub chłodzenie.

HomEvap Direct można zamontować wszędzie tam, gdzie jest miejsce; w szatni, schowku, na strychu itp. Ważne jest, aby urządzenie miało swobodny wlot i swobodny wydmuch.

Brak widocznej instalacji

HomEvap Direct można zamontować wszędzie tam, gdzie jest miejsce; w szatni, schowku, na strychu itp. Ważne jest, aby urządzenie miało swobodny wlot i swobodny wydmuch.

Urządzenie składa się z nawilżacza lub chłodnicy oraz modułu wentylatora. które są połączone ze sobą.

Rada: aby ograniczyć ewentualny szum wentylatora zamontuj tłumik kanałowy za urządzeniem.

Do pobrania

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z broszurą z produktami

Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze specyfikacjami technicznymi nawilżacza HomEvap

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z instrukcją nawilżacza HomEvap

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do sterownika van de draadloze (HEDIS)

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do sterownika van de bedrade (HEDISW)

Kliknij tutaj, aby dostosować wartość zadaną urządzenia

Kliknij tutaj, aby dostosować funkcję urządzenia

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z objaśnieniami menu technicznego

Filmy

Masz jakieś pytania? Chętnie Ci pomożemy!