Kompleksy apartamentowe

Zdrowszy i bardziej komfortowy klimat w pomieszczeniu

Jeśli cierpisz na piekące oczy, ból nosa lub gardła, suchą skórę i a w Twoim dochodzi do wyładowań elektrostatycznych oznacza to że powietrze w Twoim domu jest prawdopodobnie zbyt suche. Zbyt suche powietrze w domu powoduje nie tylko problemy zdrowotne, ale także kurczenie się i skrzypienie podłóg.

Bezpłatne porady szyte na miarę

Zdrowy i komfortowy klimat w pomieszczeniu

Zbyt suche powietrze w domu powoduje nie tylko problemy zdrowotne, ale także kurczenie się i skrzypienie podłóg. Oraz odkształcenia i uszkodzenia dzieł sztuki i antyków.

Komfort i energooszczędność
Rozwiązaniem jest podniesienie poziomu wilgotności w pomieszczeniach. Energooszczędny HomEvap zwiększa wilgotność w Twoim domu, redukując problemy i zwiększając poczucie komfortu.

Ponieważ budynki są coraz lepiej izolowane, latem coraz trudniej jest pozbyć się ciepła. Stosując chłodnice HomEvap możesz opóźnić przegrzanie i zwiększyć komfort w mieszkaniu.

Innowacyjny i niewidoczny

Produkty HomEvap są innowacyjne, zaawansowane i zorientowane na przyszłość. Wykorzystują najstarszą formę chłodzenia i nawilżania jednocześnie zachowując niezwykle nowoczesny wygląd. Można je stosować zarówno w nowobudowanych obiektach jak i termomodernizacjach.

Istnieją 3 produkty, które można montować bezpośrednio w kanałach wentylacyjncych:

Jeśli urządzenie musi pracować niezależnie od systemu wentylacyjnego należy zastosować nawilżacz z modułem wentylatora.

Chroni drewniane podłogi, cenne dzieła sztuki i instrumenty muzyczne

Aby zapobiec negatywnym skutkom rozszerzania i kurczenia się elementów drewnianych takich jak drewniana podłoga, należy zapewnić odpowiednią wilgotność. HomEvap przedłuża żywotność podłóg, chroni cenne dzieła sztuki, a instrumenty muzyczne są mniej podatne na rozstrojenie. Zapewnia klimat w pomieszczeniu poprzez utrzymywanie wilgotności na odpowiednim poziomie.

Bezpłatne porady szyte na miarę